stat4u

Tragiczny wypadek między Orzechowem a Radostowem

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy na drodze wojewódzkiej nr 593. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni kierujący samochodem osobowym marki BMW z nieznanych przyczyn stracił kontronę nad pojazdem w wyniku czego auto, którym kierował kilkukrotnie obróciło się wokół własnej osi, a następnie uderzyło z impetem w drzewo. W wyniku tego zdarzenia pasażer siedzący z tyłu 37-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Dziś (14.11.2019) ok. godz. 1:30 na drodze wojewódzkiej nr 593 między m. Radostowo a Orzechowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 22-latek z Dobrego Miasta kierując osobowym BMW na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, które kilkukrotnie obróciło się wokół własnej osi, a następnie uderzyło w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń siedzący z tyłu 37-letni pasażer pomimo udzielonej mu na miejscu przez służby ratownicze pomocy przedmedycznej – zmarł. Kierowca wraz z drugim z pasażerów zostali przetransportowani do szpitala.

(14.11.2019) ok. godz. 1:30 na drodze wojewódzkiej nr 593 między m. Orzechowem a Radostowem doszło do wypadku drogowego w którym śmierć poniósł pasażer siedzący z tyłu auta. 22-latek z Dobrego Miasta kierując osobowym BMW na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, które kilkukrotnie obróciło się wokół własnej osi, a następnie uderzyło w drzewo. Kierowce wraz z drugim z pasażerów przewieziono do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości 22-latka siedzącego za kierownicą BMW wykazało, że miał w organizmie 1.5 promila alkoholu. Po dokładnym sprawdzeniu wyszło na jaw, że kierujący nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.


Źródło: ​wiadomosciwarminskie.pl​​​
---

Dodaj komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu