Czołowe zderzenie. Dwóch kierowców zgineło na miejscu

Dwóch kierowców zginęło w wypadku, do którego doszło we wtorek w gminie Jedwabno koło Szczytna. Po czołowym zderzeniu aut zablokowana jest droga wojewódzka 545; policja organizuje objazdy.
Do wypadku doszło we wtorek (26.11.2019) w gminie Jedwabno koło Szczytna. W wyniku zderzenia pojazdów zginęło na miejscu dwóch kierowców. Droga wojewódzka 545 została zablokowana.

Według informacji przekazanej przez rzeczniczkę prasowej Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie Anna Walerzak, do wypadku doszło na trasie Jedwabno – Nidzica. Kierujący oba samochodami w wyniku zderzenia zginęli na miejscu. Prokuratura wyjaśnia okoliczności wypadku pod nadzorem Policji.

Pijana kobieta wjechała do rowu

Policja interweniowała w miejscowości Żyrardów gdzie pijana kobieta wjechała do rowu . Na pomoc przyjechał jej partner, który również był pod wpływem alkoholu. Para odpowie przed sadem za jazdę pod wpływem środków odurzających.


Do wypadku doszło w Żyrardowie (Policja Mazowiecka)

Policjant po służbie zatrzymał kierowcę, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

   Policjant w wolnym czasie od służby zatrzymał kierującego pojazdem, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany 71-latek za prowadzenie pojazdu w stanie upojenia alkoholowego odpowie przed sądem.


zdjęcie poglądowe