Śmiertelny wypadek ukraińskiego dziennikarza w Polsce. Zginął pod Radomiem

W wyniku zderzenia w Iłży zginął 38-latek i 60-latka. Ukraińskie media podają, że ofiarą jest dziennikarz z Ukrainy Roman Kisil i jego matka. Dodatkowo ranne zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala.
 Do wypadku doszło w czwartek rano w Iłży pod Radomiem. Samochód osobowy zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejscu zdarzenia zginął 38-latek i 60-latka. Do szpitala przewieziono z kolei 33-latkę i jej dziecko, a także 30-letniego kierowcę TIR-a, który po badaniach wyszedł ze szpitala.
Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Zginęło małżeństwo. Ich dzieci zostały ranne

Tragiczny wypadek w miejscowości Domostawa w województwie podkarpackim. W niedzielę w nocy osobowy hyundai zderzył się z tirem. Zginął kierowca samochodu osobowego oraz pasażerka. Ranna została ich dwójka dzieci, która z nimi jechała. W zdarzeniu brał udział również autobus. Jego kierowca ratując się przed zderzeniem, zjechał do rowu. Na szczęście nikt z 56 pasażerów nie ucierpiał.


Śmiertelny wypadek na A4 przy węźle Opole Zachód. Nie żyje 32-letni kierowca forda, dwie osoby ranne

Do wypadku doszło w sobotę nad ranem, ok. godz. 4.30 na 222. kilometrze autostrady w kierunku Wrocławia.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-latek, który prowadził osobowego forda, mógł przysnąć za kierownicą. Nagle zjechał z drogi i auto uderzyło w barierkę, a następnie dachowało. Do wypadku doszło na 222. kilometrze autostrady w stronę Wrocławia, nieopodal węzła Opole Zachód (powiat Opolski, Dąbrowa). Kierowca forda zginął, a dwie osoby, w tym dziecko, zostały ranne i przetransportowane do szpitala. Nasi internauci informują, że na trasie bardzo długo były utrudnienia, tworzyły się potężne korki. Obecnie ruch odbywa się płynnie.