stat4u

Promowanie Inicjatywy wdrażania poprawy bezpieczeństwa na Polskich drogach

Celem administracji NaPolskichDrogach.PL jest promocja inicjatywy wdrażania bezpieczeństwa na Polskich drogach, reklamowanie postów na facebooku by dotrzeć do każdego Polskiego kierowcy aby przeglądając swojego facebooka chociaż w 2 % wyświetlały się posty "ku przestrodze" o wypadkach samochodowych ale i nie tylko, powstała już grupa redaktorów, którzy będą stale publikować kolejne treści bardziej profesjonalne i pisane przez naszych sympatyków, dążymy do doskonałości w tym co robimy. 

   Ideą grupy mądrych i inteligentnych ludzi jest tworzenie poradników, opisywanie w sposób uświadamiający o rozmaitych zagrożeniach jakie każdego z Nas mogą napotkać, statystyki przedstawiane przez instytucje Państwowe nadal biją na alarm! Jeśli Policja nie do końca sobie radzi z wyłapywaniem piratów drogowych, My jako obywatele postanowiliśmy stworzyć tą stronę i promować jej ideę aby do tych piratów drogowych dotrzeć poprzez popularne media społecznościowe i uświadamiać, biorąc pod uwag fakt, że większość Polaków jeżdżących po Polskich drogach posiada smartfony i mają w nich zainstalowane aplikacje społecznościowe, przeglądając treści to jakby chociaż w pewnym procencie pojawiały się w nich informacje o wypadkach systematycznie to w dużym prawdopodobieństwie taki uświadomiony kierowca "w skali całego kraju" teoretycznie mógłby starać się jeździć po prostu bezpieczniej. Zależy Nam na bezpieczeństwu wszystkich Polaków dlatego staramy się promować inicjatywę na całą Polskę.

   Położenie naszego kraju na mapie Europy oraz jego usytuowanie na szlaku transportowym wschód-zachód, generuje bardzo duży ruch tranzytowy. Jak wynika z danych Komendy Głównej Straży Granicznej, w 2018 roku przez zewnętrzne granice UE do Polski wjechało 12 435 345 pojazdów, w tym 9 970 787 stanowiły samochody osobowe. Pojazdy jakimi poruszają się Polacy są coraz szybsze, dużym zagrożeniem są przydrożne drzewa, łącząc do tego bezmyślność pewnej grupy kierowców dodając do tego warunki atmosferyczne powstają śmiertelne wypadki, każda śmierć to czyjaś tragedia dlatego zależy nam na tym aby próbować dotrzeć do tej grupy społeczeństwa, inicjatywa wdrażania bezpieczeństwa uświadamiając kierowców poprzez media społecznościowe naprawdę działa i treści na niej zamieszczane w pewnym stopniu będą przekładać się na spadek wypadków na Polskich drogach.


Pozdrawiam i Życzę samych bezpiecznych podróży! Patryk Niedźwiecki

Dodaj komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu